1930x850-Bathroom1
1930x850-Bathroom2
1930x850-Bathroom3
1930x850-Bathroom4
1930x850Bathroom5
1930x850Bathroom6
Previous Next

ארונות אמבטיה כיצד בוחרים נכונה ?

ארונות אמבטיה תוספים מקום נכבד בחלל האמבטיה ועל כן חשוב עד מאוד שיהיו מותאמים נכונה לחלל, על מנת לעצב את חלל חדרי השירותים וחלל חדרי הרחצה בביתנו עלינו לבחור נכונה בפרטי עיצוב המהווים עיצוב נכון וראוי וכמובן חלל אחסון זמין ונוח גם יחד.

לפני שבוחרים ארונות אמבטיה יש לשקלל מספר פרמטרים חשובים להחלטה, והם :

  • עיצובים – עיצוב נכון של ארון האמבטיה הוא חשוב עד מאוד, שכן זה הוא פריט הריהוט הגדול ביותר בחלל האמבטיה, ועל כן הוא קובע את מראה האמבט והעיצוב הכולל שישתלב עמו.
  • איכות ועמידות – ארונות אמבטיה הם ארונות החשופים על בסיס יום יומי למגע של נוזלים ולחות, על כן הרכב הארונות חייב להיות איכותי ועמיד במיוחד.
  • חברה מבצעת – החברה ממנה תרכשו ותזמינו את ארונות האמבטיה חייבת להיות חברה אמינה ומובילה תחום, אשר עובדיה יוכלו לספק לכם מענה ראוי ומקצועי להתאמה נכונה ומדויקת של ארון אמבטיה המותאם לצורכיכם.

ר.ע.מ עיצובים – נגרות בהתאמה אישית, הינה חברה מובילה בתחום יצור ארונות האמבט ושלל סוגי ארונות נוספים, כך שהפניה אלינו תהווה בעבורכם בחירה נכונה באיכות ללא פשרות, עבודה מקצועית של מומחים בתחום וכמובן אחריות ממשית על הארונות.

הזמנת ארונות אמבטיה מעוצבים, מה הם השלבים ?

על מנת להזמין ארונות אמבטיה איכותיים במראה יוקרתי מהמומחים של חברת ר.ע.מ עיצובים, כל שעליכם לעשות הוא פשוט ליצור עם נציגי השירות שלנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ ללא כל התחייבות וללא כל עלות, בה תוכלו להתרשם ממגוון העיצובים, לתכנן עם המומחים את הארון בממדים והתאים המתאימים לכם וכמובן לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד בעבורכם !

 

אנו בונים ארונות בכל הגדלים בהתאמה אישית, ארונות המותאמים לכל חלל, ארונות תלויים, ארונות עומדים.
אצלנו ניתן לתכנן ארון אמבטיה לפי הצרכים האישיים. הנכם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה ולשבת עם אחד מצוות המעצבים על תכנון ארון האמבטיה הבא שלכם!